Pro školy

Vážení pedagogové, hledáte atraktivní výlet pro své děti?

Přijeďte za námi do Parku Mirakulum!

Park Mirakulum je jedinečným areálem nabízejícím herní i naučné prvky vyrobené převážně z přírodních materiálů. Děti u nás zapojují vlastní pohyb, sílu a v neposlední řadě i fantazii. Mirakulum je koncipováno tak, aby mimo svou bohatou zábavní část učil děti vnímat les a okolní přírodu jako součást každodenního života. Veškeré naučné prvky jsou interaktivní a napomáhají tak dětem propojit teoretické vědomosti ze školy s praxí. Mnoho naučných cedulí je hned v několika jazykových variacích.

Naučná část

V letošní sezóně nabízíme mateřským i základním školám, které čerpají finance z druhé výzvy Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II), realizovat v Mirakulu Projektový den mimo školu . Připravili jsme pro Vás program vedený odborným lektorem v naučné části parku. Vybírat můžete z témat:  Lesní zvěř, Lesní ekosystém a Zemědělské plodiny.

V našich naučných zahradách se děti seznámí, mimo jiné s 12 druhy základních zemědělských plodin, jako je ječmen, pšenice nebo len. Přivoní si zde k levanduli, bylinkám nebo k různým druhům koření. Děti u nás získají informace o ochraně přírody, správném třídění odpadu, jeho následné recyklaci a rozšíří si znalosti z enviromentální výchovy.

Kompletní servis

Park nabízí kompletní zázemí, včetně odborné zdravotnické služby, ale i stravování formou hotových jídel. Případně je možnost opékat buřty nebo si s dětmi udělat piknik na louce. Jídelní lístek se připravuje.

Park Mirakulum je pro Vás otevřen:

Květen: pondělí až pátek 9.00 – 18.00
Červen: pondělí až pátek 9.00 – 18.00

Zvýhodněné ceny vstupného

  • Cena plného vstupného za 1 osobu do 1.4.2022 činí 300 Kč nyní v předprodeji 250 Kč
  • Všední dny školního roku pro předem objednané třídy – 150 Kč za dítě a na každých 10 dětí 1 pedagogický doprovod zdarma
  • Kombinace návštěvy parku a jízdy vláčkem na sousední Tankodrom – 300,-Kč osoba
  • Návštěva parku s odborným lektorem v rámci Projektového dne mimo školu – 200 Kč za dítě a na každých 10 dětí 1 pedagogický doprovod zdarma
  • O víkendech, státních svátcích a prázdninách pro předem objednané 270,-Kč osoba

Ceny jsou včetně DPH. Úhradu vstupného lze provést v hotovosti na pokladně nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury po Vaší návštěvě.

Kontakt pro mateřské i základní školy: Petra Esserová, e-mail: skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484 (7.00 – 16.00 hod)

Návštěvu parku pro Vaši třídu je nutné předem rezervovat  

Objednat vstup do parku

Kompletní informace najdete v obsáhlé prezentaci

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.