MIRAKULUM DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO


V souladu s nařízením vlády je park až do odvolání uzavřen. Sledujte náš web a sociální sítě.

  • Otevírací doba

    V souladu s nařízením vlády z 8. 10. je park až do odvolání uzavřen

  • Platnost vstupenek!

    Vzhledem k situaci prodlužujeme platnost veškerých vstupenek a voucherů Elbiana do sezóny 2021. Prodloužení platnosti se netýká permanentek.

Pro školy

Vážení pedagogové, hledáte atraktivní výlet pro své děti?

Přijeďte za námi do Parku Mirakulum!

Park Mirakulum je jedinečným areálem nabízejícím herní i naučné prvky vyrobené převážně z přírodních materiálů. Děti u nás zapojují vlastní pohyb, sílu a v neposlední řadě i fantazii. Mirakulum je koncipováno tak, aby mimo svou bohatou zábavní část učil děti vnímat les a okolní přírodu jako součást každodenního života. Veškeré naučné prvky jsou interaktivní a napomáhají tak dětem propojit teoretické vědomosti ze školy s praxí. Mnoho naučných cedulí je hned v několika jazykových variacích.

Naučná část

V letošní sezóně nabízíme mateřským i základním školám, které čerpají finance z druhé výzvy Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II), realizovat v Mirakulu Projektový den mimo školu . Připravili jsme pro Vás program vedený odborným lektorem v naučné části parku. Vybírat můžete z témat:  Lesní zvěř, Lesní ekosystém a Zemědělské plodiny.

V našich naučných zahradách se děti seznámí, mimo jiné s 12 druhy základních zemědělských plodin, jako je ječmen, pšenice nebo len. Přivoní si zde k levanduli, bylinkám nebo k různým druhům koření. Děti u nás získají informace o ochraně přírody, správném třídění odpadu, jeho následné recyklaci a rozšíří si znalosti z enviromentální výchovy.

Kompletní servis

Park nabízí kompletní zázemí, včetně odborné zdravotnické služby, ale i stravování formou hotových jídel. Případně je možnost opékat buřty nebo si s dětmi udělat piknik na louce. Jídelní lístek ke stažení v PDF. V případě zájmu poskytneme také kontakty na dopravce.

Park Mirakulum je pro Vás otevřen:

Květen:  úterý až pátek      9.00 – 18.00 hod ; úterky a pátky jsou vyhrazeny dětem z mateřských škol

Červen:  pondělí až pátek   9.00 – 18.00 hod

ZVÝHODNĚNÉ CENY VSTUPNÉHO

Ceník pro sezónu 2021 připravujeme a zveřejněn bude na začátku listopadu 2020

Kontakt pro mateřské i základní školy: Petra Esserová, e-mail: skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484 (7.00 – 16.00 hod)

Návštěvu parku pro Vaši třídu je nutné předem rezervovat

Objednat vstup do parku

Kompletní informace najdete v obsáhlé prezentaci

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.