U pokladen a občerstvení již lze platit kartou! Otevřeno každý den od 10:00 – 18:00

Více

Pro školy

Nechcete ekat u pokladny?
Kupte si vstupenku online!
KOUPIT ZDE

Rezervovat termín návštěvy parku Mirakulum pro dětskou skupinu během prázdnin můžete na adrese:

http://skupiny.mirakulum.cz/Cart?GroupType=4

Vážení pedagogové, hledáte atraktivní výlet pro své děti?

Přijeďte za námi do Parku Mirakulum!

Park Mirakulum je jedinečným areálem nabízejícím herní i naučné prvky vyrobené převážně z přírodních materiálů. Děti u nás zapojují vlastní pohyb, sílu a v neposlední řadě i fantazii. Mirakulum je koncipováno tak, aby mimo svou bohatou zábavní část učil děti vnímat les a okolní přírodu jako součást každodenního života. Veškeré naučné prvky jsou interaktivní a napomáhají tak dětem propojit teoretické vědomosti ze školy s praxí. Mnoho naučných cedulí je hned v několika jazykových variacích.

Naučná část

V našich naučných zahradách se děti seznámí, mimo jiné s 12 druhy základních zemědělských plodin, jako je ječmen, pšenice nebo len. Přivoní si zde k levanduli, bylinkám nebo k různým druhům koření. Děti u nás získají informace o ochraně přírody, správném třídění odpadu, jeho následné recyklaci a rozšíří si znalosti z enviromentální výchovy.

Kompletní servis

Park nabízí kompletní zázemí, včetně odborné zdravotnické služby, ale i stravování formou hotových jídel. Případně je možnost opékat buřty nebo si s dětmi udělat piknik na louce. Jídelní lístek ke stažení v PDF. V případě zájmu poskytneme také kontakty na dopravce.

Pozor! Objížďka.

Pokud se k nám chystáte ze směru od Hradce králové dejte pozor v Lysé nad Labem. Je zde uzavřený most přes železnici a je třeba to objet. Objížďka pro autobusy vede přes Nymburk. OBJÍZDNÉ TRASY

ZVÝHODNĚNÉ CENY VSTUPNÉHO

  • Cena plného vstupného za 1 osobu činí 210 Kč
  • Ve všední dny mimo letní prázdniny, pro předem objednané 100,-Kč osoba
  • O víkendech, státních svátcích a prázdninách pro předem objednané 130,-Kč osoba

Ceny jsou včetně DPH. Nákup je samozřejmě možný i na fakturu.

Kontakt pro mateřské i základní školy: Mgr. Jana Midrlová, e-mail: skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484

Objednat vstup do parku

Kompletní informace najdete v obsáhlé prezentaci
Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.