NEDĚLE 9. 5. KAPACITA VYPRODÁNA

Na tuto neděli máme již bohužel vyprodáno. Vstupenku na jiný den si můžete zakoupit ZDE

Pro školy

Vážení pedagogové, hledáte atraktivní výlet pro své děti?

Přijeďte za námi do Parku Mirakulum!

Park Mirakulum je jedinečným areálem nabízejícím herní i naučné prvky vyrobené převážně z přírodních materiálů. Děti u nás zapojují vlastní pohyb, sílu a v neposlední řadě i fantazii. Mirakulum je koncipováno tak, aby mimo svou bohatou zábavní část učil děti vnímat les a okolní přírodu jako součást každodenního života. Veškeré naučné prvky jsou interaktivní a napomáhají tak dětem propojit teoretické vědomosti ze školy s praxí. Mnoho naučných cedulí je hned v několika jazykových variacích.

Naučná část

V letošní sezóně nabízíme mateřským i základním školám, které čerpají finance z druhé výzvy Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II), realizovat v Mirakulu Projektový den mimo školu . Připravili jsme pro Vás program vedený odborným lektorem v naučné části parku. Vybírat můžete z témat:  Lesní zvěř, Lesní ekosystém a Zemědělské plodiny.

V našich naučných zahradách se děti seznámí, mimo jiné s 12 druhy základních zemědělských plodin, jako je ječmen, pšenice nebo len. Přivoní si zde k levanduli, bylinkám nebo k různým druhům koření. Děti u nás získají informace o ochraně přírody, správném třídění odpadu, jeho následné recyklaci a rozšíří si znalosti z enviromentální výchovy.

Kompletní servis

Park nabízí kompletní zázemí, včetně odborné zdravotnické služby, ale i stravování formou hotových jídel. Případně je možnost opékat buřty nebo si s dětmi udělat piknik na louce. Jídelní lístek ke stažení v PDF. V případě zájmu poskytneme také kontakty na dopravce.

Park Mirakulum je pro Vás otevřen:

Květen: pondělí až pátek 9.00 – 18.00, úterky a pátky jsou vyhrazeny dětem z mateřských škol
Červen: pondělí až pátek 9.00 – 18.00

Zvýhodněné ceny vstupného

  • Cena plného vstupného za 1 osobu činí 250 Kč
  • Všední dny školního roku pro předem objednané třídy – 130 Kč za dítě a na každých 10 dětí 1 pedagogický doprovod zdarma
  • Kombinace návštěvy parku a jízdy vláčkem na sousední Tankodrom – ceník připravujeme
  • Kombinace návštěvy parku a jízdy BVP (bojové vozidlo pěchoty) – ceník připravujeme
  • Návštěva parku s odborným lektorem v rámci Projektového dne mimo školu – 180 Kč za dítě a na každých 10 dětí 1 pedagogický doprovod zdarma
  • O víkendech, státních svátcích a prázdninách pro předem objednané 220,-Kč osoba

Ceny jsou včetně DPH. Úhradu vstupného lze provést v hotovosti na pokladně nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury po Vaší návštěvě.

Kontakt pro mateřské i základní školy: Petra Esserová, e-mail: skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484 (7.00 – 16.00 hod)

Návštěvu parku pro Vaši třídu je nutné předem rezervovat

Objednat vstup do parku

Kompletní informace najdete v obsáhlé prezentaci

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.