Program

Změna programu vyhrazena.

V dny s programem lze uplatnit zakoupené eVstupenky. Výjimkou je Pigyáda (23. a 24. 5.) na kterou se kupuje speciální vstupné a den Generali České pojišťovny (12. 9.), kdy je park pro veřejnost uzavřen.

 • Ne 13. 10. 2019

  Historické sokolnické ukázky a kouzelník Navaro

  13:00   Sokolník

  14:00   Kouzelník Navaro

  15:00   Sokolník

  16:00   Kouzelník Navaro

   

   

  Sokolník – Ukázka dravců, která je doplněna odborným výkladem zkušeného sokolníka Milana Straky. Program je obohacen o přelety dravců nad diváky a možnost přímého kontaktu s dravci.

   

  Kouzelník Navaro

  Comedy magic s Robertem Navarem. Netradiční a originální multižánrové vystoupení kouzelníka,žongléra,mima,klauna,akrobata a světoběžníka Roberta Navary plné komických interaktivních kouzel,komického žonglování,klauniád kombinovaných s magií a akrobacií a především dobré humorem odlehčené zábavy,prezentované celým srdcem,tělem i duší ve velmi vřelém a laskavém podání postaršího komedianta jemuž je radost z rozesmátého,užaslého a dojatého publika tou největší odměnou za jeho práci.

   

  Změna programu vyhrazena!

   

  V tyto dny bude

  základní vstupné 210,-kč/os.nad 90cm

  Rodinné vstupné 2+1/540,-kč

  Rodinné vstupné 2+2/720,-kč

   

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.