!! DOPRAVNÍ OMEZENÍ !!
Za sjezdem z D10 v obci Jiřice probíhá oprava vozovky, dopravu řídí semafor a tvoří se zde fronty.
Pro cestu do Mirakula zvolte „hradeckou“ dálnici D11

OTEVŘENO DENNĚ 10:00 – 18:00

Více

Program

 • St 22. 7. 2020

  Čáry kluk a Rytmická oslava s Tokhim

  13:00   Čáry kluk

  14:00   Tokhi

  15:00   Čáry kluk

  16:00   Tokhi

  Čáry kluk – Kouzelník pro děti (od 4 do 199 let včetně) Čáry Kluk vtáhne do světa kouzel a zábavy nejen děti, ale i všechny přítomné dospěláky. Vtipná zábava pro jakoukoliv příležitost ať malou nebo velkou. Čáry kluk kouzlí pro menší děti menší kouzla, pro větší děti větší kouzla až po dospěláckou mikromagii na všech typech oslav nebo akcí.

  Tokhi & Groove Army – Dává všem účastníkům možnost intenzivně pocítit energii společné hry, zažít ji, naladit se na ní a zejména se ji naučit více vnímat. Všichni se do hry zapojí a stanou se součástí jedinečného barevného orchestru. Společně zahraná melodie a její rytmus jsou pak pro všechny nezapomenutelným zážitkem, kdy spolu všichni ladí a „nikdo nehraje falešně“.

  NOVINKA v programu – každé dítě dostane ozvučnou trubku boomwhacker a tím se stane součástí barevného orchestru a spolu s našimi bubeníky vytvoříme rytmickou oslavu stromu, africkou píseň Moribayassu…

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.