Program

Změna programu vyhrazena

 • So 23. 9.

  Dogdancing a Čiperkové

  Sobota 23.9.2017

  13:00  Dogdancing
  14:00  Čiperkové
  15:00  Dogdancing
  16:00  Čiperkové

  Dog dancing Vanda Gregorová – Dogdancing je atraktivní podívaná, jedná se o směs zajímavých a různorodých triků do rytmu hudby s pejsky.

  Čiperkové-Interaktivní zábavný pořad pro děti, ve kterém vystupuje 6 dětí v kostýmech zvířátek – opička, beruška, vosy, kytička a sluníčko. Zpívajídětské písničky, jak z vlastnítvorby, tak převzaté. Učí děti tancovat a zapojují je. Představeníje hromadně interaktivní. Celý program Čiperkové sami moderují. Vystoupení trvá cca 40min.

  Ne 24. 9.

  Komedianti na káře a dogdancing

  Neděle 24.9.2017

  13:00 Komedianti na káře

  14:00 Dogdancing

  15:00 Komedianti na káře

  16:00 Dogdancing

   

   

  Komedianti na kářeRytířské povídaní o princi Bajajovi – Klasická pohádka, kterou všichni známe, tu před námi ožívá v podobě mnoha postav. Divák se stane svědkem Bajajova trápení, rozhodnutí pana krále a slavného vítězství, ve kterém drak Kruťák položí svůj bídný život. Nakonec se spolu s dětmi, v podobě princezen a turnajových rytířů stane svědkem velkolepého turnaje se vším, co k němu patří. Vše skončí samozřejmě otcovským požehnáním a velkou svatbou. Vše situováno na naši komediantskou káru, která se stává hradem, trůnem, jeskyní i kolbištěm.
  Kdo z koho, žonglérské představení
  Žonglérská show postavená na popichování dvou kejklířů. S využitím kejklířského umu se jeden snaží trumfnout druhého. Během jejich hraní můžete vidět žonglování se vším možným, práskání bičem, vrhání nožů a další produkci.

   

  Dog dancing Vanda Gregorová – Dogdancing je atraktivní podívaná, jedná se o směs zajímavých a různorodých triků do rytmu hudby s pejsky.

  Čt 28. 9.

  Svátek nabitý zábavou!

  Čtverek 28.9.2017

  13:00 Čiperkové

  14:00 Kouzelník Navaro

  15:00 Ukázka výcviku psů – poslušnost, obrana

  16:00 Kouzelník Navaro

  Čiperkové – Interaktivní zábavný pořad pro děti, ve kterém vystupuje 6 dětí v kostýmech zvířátek – opička, beruška, vosy, kytička a sluníčko. Zpívají dětské písničky, jak z vlastní tvorby, tak převzaté. Učí děti tancovat a zapojují je. Představení je hromadně interaktivní. Celý program Čiperkové sami moderují. Vystoupení trvá cca 40min.

  Kouzelník Navaro – Dětské publikum se do našich programů aktivně a s velkou radostí zapojuje.
  Komické scény se střídají s legračními kouzly, efektními triky a žonglérskými kousky.

  Ukázka výcviku psů – výcvik poslušnosti, stop a obrany

  So 30. 9.

  Rytmická oslava s Tokhim a Diskotačení

  Sobota 30.9.2017

  13:00  Rytmická oslava s Tokhim

  14:00  Diskotačení

  15:00  Rytmická oslava s Tokhim

  16:00  Diskotačení

   

  RYTMICKA OSLAVA S TOKHIM

  Tokhi  &  Groove Army – Dává všem účastníkům možnost intenzivně pocítit energii společné hry, zažít ji, naladit se na ní a zejména se ji naučit více vnímat. Všichni se do hry zapojí a stanou se součástí jedinečného barevného orchestru. Společně zahraná melodie a její rytmus jsou pak pro všechny nezapomenutelným zážitkem, kdy spolu všichni ladí a „nikdo nehraje falešně“.

  NOVINKA v programu – každé dítě dostane ozvučnou trubku boomwhacker a tím se stane součástí barevného orchestru a spolu s našimi bubeníky vytvoříme rytmickou oslavu stromu, africkou píseň Moribayassu…

   

  Diskotačení – S pohádkovými bytostmi se budeme přesouvat do různých pohádek, které děti budou hádat.
  Pořad je plný tance, hádanek a soutěží.

 • Tankodrom Milovice

  Navštivte sousední tankodrom, který je propojen s Parkem unikátní úzkokolejnou železnicí.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.