Program

Změna programu vyhrazena

 • Ne 24. 6.

  Čiperkové a Komedianti na káře

  13:00   Čiperkové

  14:00   Komedianti na káře

  15:00   Čiperkové

  16:00   Komedianti na káře

   

  Čiperkové-Interaktivní zábavný pořad pro děti, ve kterém vystupuje 6 dětí v kostýmech

  zvířátek – opička, beruška, vosy, kytička a sluníčko.

  Zpívají dětské písničky, jak z vlastní tvorby, tak převzaté. Učí děti

  tancovat a zapojují je. Představeníje hromadně interaktivní. Celý program Čiperkové sami moderují. Vystoupení trvá cca 40min.

   

  Komedianti na kářeRytířské povídaní o princi Bajajovi – Klasická pohádka, kterou všichni známe, tu před námi ožívá v podobě mnoha postav. Divák se stane svědkem Bajajova trápení, rozhodnutí pana krále a slavného vítězství, ve kterém drak Kruťák položí svůj bídný život. Nakonec se spolu s dětmi, v podobě princezen a turnajových rytířů stane svědkem velkolepého turnaje se vším, co k němu patří. Vše skončí samozřejmě otcovským požehnáním a velkou svatbou. Vše situováno na naši komediantskou káru, která se stává hradem, trůnem, jeskyní i kolbištěm.
  Kdo z koho, žonglérské představení
  Žonglérská show postavená na popichování dvou kejklířů. S využitím kejklířského umu se jeden snaží trumfnout druhého. Během jejich hraní můžete vidět žonglování se vším možným, práskání bičem, vrhání nožů a další produkci.

   

  So 30. 6.

  Balon dekor a kouzelník Roberto

  13:00  Balon dekor

  14:00  Kouzelník Roberto

  15:00  Balon dekor

  16:00  Kouzelník Roberto

   

  Balon dekor – klauní balónková show plná legrácek a kouzel s tvarovacími balónky a nejen s nimi! Program plný her a soutěží!

   

  Kouzelník Roberto – zábavný program pro děti i dospělé. Kouzelník a klaun Roberto rozesměje a pobaví publikum od nejmenších po dospěláky.

  So 15. 9.

  Park uzavřen z důvodu konání firemní akce

  Velice se omlouváme všem návštěvníkům, ale tento den je Park Mirakulum pro veřejnost zcela uzavřen.

  V parku bude probíhat rodinný den České pojišťovny

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.