• Opět začínáme v dubnu!

    Park má na zimu zavřeno. Na zahájení nové sezóny se můžete těšit 19. dubna!

     

  • Prodej voucherů

    Nečekejte na sezónu a kupte si vstupenky do Mirakula již v předstihu!

    Nakupovat můžete ZDE

Oslavy a grilování

Park Mirakulum je ideálním prostředím pro rodinné oslavy, dětské párty nebo uzavřené grilování a barbecue. K dispozici jsou uzavřená grilovací místa, Moštárna a pro větší oslavy je připravená Kaple.

Grilovací plácky, Moštárna nebo Kaple jsou ideálním místem pro nerušené rodinné nebo skupinové grilování. Vedle toho nabízíme také kompletní zázemí, spotřebiče apod. Maso nebo zeleninu na grilování si ale musíte přinést sami, anebo tyto služby zajistit od místních provozovatelů gastro stánků. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Rezervaci je nutné provést mailem a je platná pouze po písemném potvrzení od produkce Parku Mirakulum.

Kontaktní e-mail: park@mirakulum.cz nebo telefon 730 510 985 (každý všední den 8.00–18.00).

Finanční podmínky pronájmů:

Grilovací plácky s využitím grilu 200 Kč na celý den + vratná záloha 500 Kč na grilovací nářadí
Vhodné pro menší oslavy. Váš grilovací plácek je obehnán zeleným živým plotem, který poskytuje dostatek soukromí a odděluje vaše místo od vedlejších grilovišť. Grilovací plácky jsou pod širým nebem, na požádání v písemné objednávce vám ovšem rádi připravíme slunečník.

 

Moštárna s grilem (vnitřní a venkovní prostor, vybaveno lednicí):  1000 Kč na celý den
Moštárna vás na první pohled uchvátí svým vzhledem. Je vhodná pro střední rodinné oslavy a mimo venkovního grilu a posezení nabízí také vnitřní zázemí s ledničkou a tekoucí vodou.

 

Kaple
Kaple je vhodná pro velké rodinné oslavy nebo menší firemní akce. Nabízí rozsáhlý venkovní prostor s dostatkem stolů a prostoru. Cena pronájmu 1500 Kč na den.

Finanční podmínky pro firmy, obce a organizované skupiny ZDE

 

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.