Oslavy a grilování

Uspořádejte v Mirakulu rodinnou oslavu, dětskou párty, grilování nebo firemní akci. Rezervovat si můžete soukromá Grilovací místa, Moštárnu a pro větší oslavy Kapli.

Rezervaci je nutné provést mailem a je platná pouze po písemném potvrzení od produkce Mirakula.

Rezervujte na: park@mirakulum.cz nebo +420 730 510 985 (každý všední den 8.00–18.00).

Grilovací místa

200 Kč na den + záloha 500 Kč na grilovací náčiní

Vhodné pro menší oslavy. Grilovací místa jsou oddělena zeleným živým plotem, který poskytuje dostatek soukromí a odděluje vás od okolí. Grilovací plácky jsou pod širým nebem, na požádání v písemné objednávce vám ovšem rádi připravíme slunečník. Pokud byste si chtěli pronajmout pouze místo a nevyužívat gril, stojí den 300 Kč 

 

Moštárna s grilem

1000 Kč na den

Moštárna vás na první pohled uchvátí svým vzhledem. Je vhodná pro střední rodinné oslavy a mimo venkovního grilu a posezení nabízí také vnitřní zázemí s ledničkou a tekoucí vodou.

 

Kaple

Rodinná oslava – 1 500 Kč na den

Firemní akce – 4 500 Kč na den do 50 osob, nad 50 osob 70 Kč/osoba

Kaple je vhodná pro velké rodinné oslavy nebo menší firemní akce. Nabízí rozsáhlý venkovní prostor pod stromy s dostatkem stolů. Součástí kaple je místnost s kulatým stolem, ledničkou a tekoucí vodou.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.