• Přijeďte ve všední den!

  Využijte hezkého počasí a navštivte nás i ve všední den! V září máme otevřeno denně.

 • Platnost vstupenek

  Platnost zakoupených vstupenek je do 31. 10. 2021. Předprodej vstupenek pro rok 2022 bude zahájen od listopadu 2021. O přesném termínu Vás budeme informovat. 

   

   

Pro obce

Objednat hromadný vstup

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích od svého založení v roce 2012 nadchl statisíce návštěvníků. Mnozí z nich přijeli v rámci zájezdů mateřských a základních škol nebo výprav z měst a obcí.

Najdete u nás nezměrné množství zábavy i poučení. Společným jmenovatelem je příroda, dřevo, nápaditost a pohybová aktivita. Čekají na vás rovněž naučné, ale i pro nejmenší děti zábavně a sdělně pojaté expozice.

Svět Mirakula navíc prozkoumáte hned na několika úrovních!

Pod parkem se vine přes 750 metrů podzemních chodeb. Z pořádné výšky se podíváte z korun stromů, kam dosahují naše lanové prolézačky. A mezitím? Obří trampolíny, tobogány, originální prolézačky, rozsáhlé bludiště nebo zóna pro batolata s megapískovištěm.

Všude najdete množství zeleně s blahodárným stínem v horkých dnech. Upravené, zelené trávníky a cesty, čisto, dostatek košů na recyklovatelný odpad, možnosti posezení nebo poležení třeba na krásných piknikových loukách.

A k tomu deset míst s občerstvením – od domácí kuchyně s vyhlášenými hotovými jídly, přes pizzerii, cukrárnu nebo rybárnu až po chuťovky z grilu.

V amfiteátru pořádáme pravidelně živá vystoupení. A netečnými vás nenechá ani nabídka sousedního Tankodromu Milovice, s nímž nás pojí dvoukilometrová úzkokolejná dráha. Můžete nebo využít například jízdy v BVP.

Co dále nabízíme pro města, obce a organizované skupiny?

 • Parkování autobusů zdarma
 • Možnost přípravy občerstvení na míru
 • Možnost pronájmu vlastního prostoru
 • Nabídka prostorů a finanční podmínky jejich pronájmu ZDE

ZVÝHODNĚNÉ CENY VSTUPNÉHO

 • Cena plného vstupného za 1 osobu činí 250 Kč,
 • Skupinové vstupné pro předem objednané je 220 Kč za 1 osobu. 

Ceny jsou včetně DPH. Nákup je samozřejmě možný i na fakturu.

Rychlý kontakt pro města a obce: Petra Esserová, skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484

Mapa Parku Mirakulum ke stažení v PDF. Leták Parku Mirakulum ke stažení v PDF.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.