Pro firmy

Objednat hromadný vstup

Máme pro vás připravených hned několik ploch, které pro své klienty nebo zaměstnance můžete využít. Všechny jsou součástí parku, anebo na park bezprostředně navazují. Velká louka o ploše 2 hektary patří k největším ve středních Čechách, a to s veškerým zázemím pro velké akce.

  • 12 hektarů zážitků pro vaše klienty a zaměstnance
  • Firemní a společenské akce
  • Catering a produkce na míru
  • Parkování pro 1000 vozidel a zhruba 50 autobusů zdarma
  • Sociální zázemí (WC a umývárny)
  • Reference desítek úspěšných eventů velkých společností
  • Možnost samplingu a dalších reklamních akcí

Velkou výhodou je možnost spojit akci v Mirakulu s nabídkou jízdy po úzkokolejné železnici v délce 2 km do sousedního areálu Tankodromu. Zde lze využít širokou škálu outdoorových military & adrenalin aktivit, včetně jízd na BVP, čtyřkolkách nebo airsoft a paintball střelnice.

Vlastní produkci můžete realizovat na našich loukách. Lze zde zbudovat velkou stage, velkokapacitní stany pro případ špatného počasí, cateringovou zónu či městečko s desítkami stánků – vše dle vašeho přání a potřeb. Louky jsou samozřejmě oddělené od zbytku provozu parku. Účastníky firemních akcí vybavujeme stripy na rukou, které slouží jako propustka do uzavřených zón klienta. Rádi pro vaši firmu připravíme akce šité na míru dle vašich představ a našich možností.

Mapa parku

Jsme připraveni nabídnout i komplexní cateringový servis. Vše podstatné najdete v prezentaci parku pro firemní akce.

V případě, že byste v Parku Mirakulum rádi uspořádali firemní nebo jinou akci (sampling, natáčení, komerční pronájem…), nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt pro hromadný prodej vstupenek: 
Petra Esserová, skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484

Kontakt pro firemní akce a produkci:

Alena Spilková, mirakulum@mirakulum.cz, tel.: +420 730 510 985