Pro obce

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích od svého založení v roce 2012 nadchl statisíce návštěvníků. Mnozí z nich přijeli v rámci zájezdů mateřských a základních škol nebo výprav z měst a obcí.

Najdete u nás nezměrné množství zábavy i poučení. Společným jmenovatelem je příroda, dřevo, nápaditost a pohybová aktivita. Čekají na vás rovněž naučné, ale i pro nejmenší děti zábavně a sdělně pojaté expozice. Ty umožňují čerpat dotace, granty a veřejné prostředky i městům, obcím či organizovaným skupinám (malí hasiči, turisté, zdravotníci, sportovci, přírodovědci…).

Nabízíme hned tři okruhy, které jsou ideální také pro mateřské a základní školy:

  • interaktivní nauka třídění a recyklace odpadu
  • lesní naučná stezka, kontaktní zoo a zahrady
  • projekty zaměřené na ekologii a poznání přírody

Třídění a recyklaci odpadu přibližujeme srozumitelnou, zábavnou formou. Obdržíte podnětné informace, které vedou k praktickému využití v každodenním životě (prevence spalování recyklovatelných materiálů v lokálních topeništích, výhody třídění odpadu, šetrný přístup k životnímu prostředí…). Tím hlavním, za čím k nám děti i dospělí (seniory nevyjímaje) míří, jsou atrakce. Po několika letech provozu můžeme garantovat nevídané celodenní vyžití pro všechny.

Svět Mirakula navíc prozkoumáte hned na několika úrovních. Pod parkem se vine přes 750 metrů podzemních chodeb. Z pořádné výšky se podíváte z korun stromů, kam dosahují naše lanové prolézačky. A mezitím? Obří trampolíny, tobogány, originální prolézačky, rozsáhlé bludiště nebo zóna pro batolata s megapískovištěm.

Všude najdete množství zeleně s blahodárným stínem v horkých dnech. Upravené, zelené trávníky a cesty, čisto, dostatek košů na recyklovatelný odpad, možnosti posezení nebo poležení na každém kroku – třeba na krásných piknikových loukách.

A k tomu deset míst s občerstvením – od domácí kuchyně s vyhlášenými hotovými jídly, přes pizzerii, cukrárnu nebo rybárnu až po chuťovky z grilu.

V amfiteátru pořádáme pravidelně živá vystoupení. A netečnými vás nenechá ani nabídka sousedního Tankodromu Milovice, s nímž nás pojí dvoukilometrová úzkokolejná dráha. Můžete využít například jízdy na BVP a další vojenské technice.

Co dále nabízíme pro školy, města, obce a skupiny?

  • Parkování autobusů zdarma
  • Možnost přípravy občerstvení na míru
  • Individuální živý program dle dohody
  • Možnost pronájmu vlastního prostoru – podívejte se

 

ZVÝHODNĚNÉ CENY VSTUPNÉHO

  • Cena plného vstupného za 1 osobu činí 210 Kč,
  • Základní a mateřské školy 100 Kč/osoba
  • Obce a organizované skupiny 130 Kč/osoba

Ceny jsou včetně DPH. Nákup je samozřejmě možný i na fakturu s předmětem a termíny DUZP dle potřeby klienta.

Objednat hromadný vstup

Rychlý kontakt pro města a obce: Mgr. Jana Midrlová, skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484

Mapa Parku Mirakulum ke stažení v PDF. Leták Parku Mirakulum ke stažení v PDF.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.