MIRAKULUM DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO


V souladu s nařízením vlády je park až do odvolání uzavřen. Sledujte náš web a sociální sítě.

  • Otevírací doba

    V souladu s nařízením vlády z 8. 10. je park až do odvolání uzavřen

  • Platnost vstupenek!

    Vzhledem k situaci prodlužujeme platnost veškerých vstupenek a voucherů Elbiana do sezóny 2021. Prodloužení platnosti se netýká permanentek.

Firemní akce

Máme pro vás připravených hned několik ploch, které pro své klienty nebo zaměstnance můžete využít. Všechny jsou buď součástí parku, anebo na park bezprostředně navazují. Velká louka o ploše 2 hektary přitom patří k největším ve středních Čechách, a to s veškerým zázemím pro velké akce.

Vlastní produkci můžete realizovat na našich loukách. Lze zde zbudovat velkou stage, velkokapacitní stany pro případ špatného počasí, cateringovou zónu či městečko s desítkami stánků – vše dle vašeho přání a potřeb. Louky jsou samozřejmě oddělené od zbytku provozu parku. Účastníky firemních akcí oddělujeme stripy na rukou, které jim umožné vstup do uzavřených zón klienta.

 

Rádi připravíme další detaily akce šité na míru právě vaší společnosti!

Velkou výhodou je možnost spojit akci v Mirakulu s nabídkou jízdy po úzkokolejné železnici v délce 2 km do sousedního areálu Tankodromu. Zde lze využít širokou škálu outdoorových military & adrenalin aktivit, včetně jízd na BVP, čtyřkolkách nebo airsoft a paintball střelnice.

V našem parku najdete kompletní zázemí pro vaši akci. Začneme už tím, že disponujeme dostatečným zázemím pro parkování. V bezprostřední blízkosti Mirakula máme kapacitu pro parkování cca 1000 vozidel a zhruba 50 autobusů. Parkování je pro všechny bez výjimky zdarma.

Mirakulum disponuje dostatečnou kapacitou sociálního zázemí (WC a umývárny). V sezoně je v provozu dostatek pestrého a kvalitního občerstvení.

Objednat hromadný vstup

Kompletní informace najdete v obsáhlé prezentaci.

V případě, že byste v Parku Mirakulum rádi uspořádali firemní nebo jinou akci (sampling, natáčení, komerční pronájem…), nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt pro firemní akce: Alena Spilková, mirakulum@mirakulum.cz, +420 730 510 985

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.