Nakupte vánoční dárky online

Více

Pro firmy

  • 10 hektarů zážitků pro vaše klienty a zaměstnance
  • Firemní a společenské akce
  • Catering a produkce na míru
  • Reference desítek úspěšných eventů velkých společností
  • Možnost samplingu a dalších reklamních akcí

V našem parku najdete kompletní zázemí pro vaši akci. Začneme už tím, že disponujeme dostatečným zázemím pro parkování. V bezprostřední blízkosti Mirakula máme kapacitu pro parkování cca 1000 vozidel a zhruba 50 autobusů. Parkování je pro všechny bez výjimky zdarma. Mirakulum disponuje dostatečnou kapacitou sociálního zázemí (WC a umývárny). V sezoně je v provozu dostatek pestrého a kvalitního občerstvení.

Vlastní produkci můžete realizovat na našich loukách. Lze zde zbudovat velkou stage, velkokapacitní stany pro případ špatného počasí, cateringovou zónu či městečko s desítkami stánků – vše dle vašeho přání a potřeb. Louky jsou samozřejmě oddělené od zbytku provozu parku. Účastníky firemních akcí vybavujeme stripy na rukou, které slouží jako propustka do uzavřených zón klienta. Rádi připravíme další detaily akce šité na míru právě vaší společnosti!

Kontakt pro hromadný prodej vstupenek: 
Petra Esserová, skoly@mirakulum.cz, tel.: +420 734 154 484

Kontakt pro firemní akce a produkci:
Alena Spilková, mirakulum@mirakulum.cz, tel.: +420 730 510 985

Objednat hromadný vstup

Mapa parku

Jsme připraveni nabídnout i komplexní cateringový servis. Vše podstatné najdete v prezentaci parku pro firemní akce.

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.