Park Mirakulum - 10 hektarů zážitků pro celou rodinu

Občerstvení

Na vaši četnou poptávku nabídku hoto­vých jídel neustále rozšiřujeme: v nové samoobslužné kuchyni, kterou najdete v zóně hned za vstupem do parku, jsou tak k mání polévky, omáčky, těstoviny, rizoto, pečené kuře a řízečky… Během pár dní se stala vyhlášenou speciali­tou rajská omáčka s těstovinami! Vše s velmi příznivými cenami.

Už v loňském roce zaznamenala skvělý ohlas Pizzerie U lesa s vlastní pecí a širokou nabídkou pizz a salátů. Kousek od ní, u vstupu do nové lesní herní zóny, se nachází další novinka – „rybárna“. Zde lze pro změnu za velmi vstřícné ceny pořídit pečený filet z tresky, pstruha na grilu nebo filet z makrely.

V nabídce, kterou zpestřujeme každý týden, se často odráží přání vás, návštěvníků. Se začátkem plného, prázdninového provozu proto přibyly lasagne, rybí lahůdky nebo domácí kuchyně s vynikajícími polévkami. Prá­vě tato kuchyně je ideální pro získání energie pro celodenní řádění v parku.

I když gastro nabídka Mirakula obsa­huje i zeleninu, nebo domácí kvalitní stravu, nejvíce na odbyt jdou smažené nebo uzené produkty. Je ale potěšitel­né, že vedle hranolek, rybích prstů nebo řízečků, které jsou zkrátka dětskými hity, se rodiče snaží stále hojněji kupo­vat i obalovanou, grilovanou zeleninu, žampiony, květák nebo sýr.

Shrnuto: během léta v Mirakulu funguje deset gastro provozů, které operativně posilujeme. Nabídka je od klasických fast foodů, po kterých je stále největší sháňka, až po cukrárnu s palačinkami nebo udírnu. V případě větších akcí nabídku ještě posilujeme o stánky, které najdete kolem pizzerie, směrem k lesnímu hříšti nebo k Vodnímu světu.

Zakládáme si na kávě – naším exklu­zivním dodavatelem je Yakima s kávou z vlastní pražírny v Benátecké Vrutici. Vyhlášená v celých středních Čechách.

Kvalita občerstvení, nad kterým bdí osobně vedení parku každý den, je vyjádřena i původem potravin. Protože se Mirakulum nachází v Polabí, pochází množství potravin od místních zemědělců. Maso a uzeniny pak dílem dodává lokální vyhlášené Řeznictví Fiala. Pitný režim zajišťuje oblíbená značka Koli.

Velmi oblíbeným se stává grilová­ní. U vstupu do parku vám za mírný poplatek půjčíme kompletní barbecue set. Místa na grilování se nacházejí na terasách skrytých v zeleni, kousek od botanického skvostu v podobě bylinkových zahrad. Přinést a ugrilovat si můžete cokoliv – maso, zeleninu… Fantazii se v Mirakulu meze nekladou ani v této oblasti.

Nově máme v nabídce také plný sortiment (balené i kopečkové) zmrzliny Algida a dalších dodavatelů.

POZOR! V PLNÉM ROZSAHU FUNGUJE NABÍDKA OBČERSTVENÍ JEN O VÍKENDECH. VE VŠEDNÍ DNY NEBO PŘI ŠPATNÉM POČASÍ (DUBEN–ŘÍJEN) JE V PROVOZU POUZE OMEZENÝ POČET STÁNKŮ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Pokud byste v Mirakulu chtěli uspořádat rodinnou oslavu nebo připravit větší piknik, kontaktujte nás na e-mailu park@mirakulum.cz. Více informací najdete v sekci Grilování a oslavy.

Gastromapa

Vouchery

Kalendář akcí

2016 Srpen

PO UT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Náš Facebook