Park Mirakulum - 10 hektarů zážitků pro celou rodinu

Kudy k nám

Park Mirakulum najdete v Milovicích, při ulici Topolová v části Mladá. Park je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou (kombinace vlak / autobus), stejně jako na kole!

AUTOMOBILEM / AUTOBUSEM (pro školy)

GPS: 50°14’17.365″N, 14°51’36.189″E (přesná lokace je Topolová 629, Milovice, Nymburk)

Z jakýchkoliv koutů České republiky můžete pro cestu do Mirakula využít dálnici D11 (Hradeckou) nebo rychlostní silnici R10 (Mladoboleslavskou). V případě R10 sjedete na exitu 27 v Benátkách nad Jizerou a pojedete po silnici č. 272 směrem Lysá nad Labem – Milovice – Benátecká Vrutice. Před ní už vás navedou ukazatele s logem Mirakula.

V případě D11 využijete exit 18 (Lysá nad Labem / Český Brod). Po silnici č. 272 se vydáte směrem na Lysou nad Labem. Doporučujeme sledovat navigaci směr Milovice – Benátecká Vrutice a poté už pohodlně trefíte dle našich ukazatelů.

Před vstupem do parku máme připravené velkokapacitní parkoviště až pro 170 automobilů. V případě, že bude kapacita naplněna, budete službou nasměrováni na další parkovací místa, která k Mirakulu přináležejí.

Prosíme všechny návštěvníky, aby dbali pokynů naší obsluhy a parkovali pouze na vyznačených parkovištích. V případě parkování ve vnitrobloku obytných domů a na komunikacích kolem nich se vystavujete riziku odtažení Vašeho vozidla.

 

VLAKEM

Milovice jsou pohodlně dostupné i vlakem, a to opět ze všech koutů republiky. Přestupním bodem je Lysá nad Labem, přes jejíž nádraží jezdí rychlíky z Prahy, Kolína, Liberce i třeba Ústí nad Labem. Z Prahy jezdí ve všedních dnech a nově i o víkendech do Milovic každou hodinu přímé spojení City Elefant. Pražské zastávky jsou Masarykovo nádraží, Vysočany a Horní Počernice. Cesta z Masarykova nádraží trvá 45 minut.

Přesné spojení si můžete najít na idos.cz.

Z milovického nádraží můžete využít BUS č. 432, který vás doveze až k parku. Zastávka se jmenuje Park Mirakulum. Tento autobus navazuje na přímé vlakové spoje z Prahy. Ve všedních dnech jezdí linka ve špičce každou půlhodinu, mimo špičku každou hodinu. O víkendech jezdí linka každou hodinu.

Pro příklad můžete v sobotu v Praze na Masarykově nádraží nastoupit na vlak v 9:25, i s přestupem na autobus budete už v 10:19 přímo u Parku Mirakulum!

Samostatný jízdní řád autobusu č. 432 najdete zde. A jízdní řád z parku směrem k nádraží je tady.

 

AUTOBUSEM

Milovice jsou nově součástí Pražské integrované dopravy, což znamená, že je možné si koupit na všechny navazující spoje jednu jízdenku. 100 metrů od Parku Mirakulum je nástupní i výstupní zastávka Park Mirakulum, jíž obsluhuje nově zavedená dopravní linka č. 432 (PID). Autobusové spoje této linky jsou plně integrované s jízdním řádem Českých drah. Linka jezdí každý den.

K parku (opět zastávka Park Mirakulum) zároveň jezdí linka č. H51 (zajišťuje Středočeský kraj – SID). Linka č. H51, kopíruje linku č. 432, ale zároveň je prodloužená do Benátecké Vrutice a do Lysé nad Labem, žel. stanice. Linka č. 432 jezdí každý den. O víkendech pak jezdí linka č. H48.

Pokud se rozhodnete využít pro cestu do Mirakula autobus, doporučujeme naplánovat cestu přes idos.cz.

MAPA PŘÍSTUPOVÝCH CEST A UZLOVÝCH BODŮ

mapka

Kalendář akcí

2017 Květen

PO UT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Náš Facebook