Park Mirakulum - 10 hektarů zážitků pro celou rodinu

Před návštěvou

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků.

Najdete u nás lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Od léta 2015 také vodní svět a oázy s vodními hříčkami (v současné době v prochází rozšířením a modernizací technického zázemí, předpokládané otevření ještě před koncem léta). Členitost areálu slibuje radost z objevování a nabízí jak otevřené plochy, tak komornější prostory s různou náplní – od herních ploch, po relaxační zákoutí pro piknikování pod nádhernými vzrostlými stromy.

V zemi Mirakulum v Milovicích necháváme děti objevovat dosud nepoznané, špinit se, dovádět, dotýkat se rostlin, zvířat a přírody. Otevíráme jejich představivost a dáváme možná to nejcennější – čas jejich rodičů.

 

 

 

 

V našem parku je totiž rodina tou nejvyšší hodnotou. U nás mohou brát rodiče s dětmi na zteč dechberoucí hrad, trávit celý den na obřím pískovišti jako z Gulliverových cest, zažít divadelní představení nebo koncert v úžasném amfiteátru, ztrácet a nacházet se v rekordním labyrintu, grilovat a piknikovat nebo prohánět se hodiny a hodiny na venkovních atrakcích.

Mnoho nových informací ze světa přírody a ekologie najdete na čtyřhektarové lesní naučné stezce. Téma třídění a recyklace odpadu přibližujeme hravou, interaktivní formou i v expozici v objektu Dílniček.

Nezapomeňte na čelovky nebo baterky! V podzemních chodbách je s dětmi určitě využijete!

Na co dále lákáme?

  • Zemi prasátka Pigyho pro nejmenší děti už od 12 měsíců věku
  •  Nově rozšířenou o pestrobarevnou Vesničku pro nejmenší
  • Nádherná lesní hřiště, mj. v korunách vzrostlých stromů
  • Několik tobogánů – od obřích až po ty pro nejmenší
  • Širokou a pestrou nabídku stravování
  • Každý víkend, svátek a prázdniny živý program v amfiteátru
  • Jízdy na bojové technice ze sousedního Tankodromu Milovice
  • 1000 parkovacích míst v okolí parku zdarma

Do parku je zákaz vstupu se zvířaty!
Do parku je zákaz vstupu s koly, koloběžkami a dětskými odrážedly!
V celém areálu parku, s výjimkou kuřáckých zón platí zákaz kouření!

 

Další informace

Kalendář akcí

2017 Květen

PO UT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Náš Facebook