Park Mirakulum - 10 hektarů zážitků pro celou rodinu

Ceny a uznání

Od otevření v roce 2012 jsme získali několik ocenění, kterých si moc vážíme.

ostalo se nám Zvláštní ceny vyhlašovatele soutěže Dřevěná stavba roku 2012, a to v kategorii Dřevěné hřiště. Úspěch nás těší tím spíš, že firma TR Antoš spol. s r.o., která pro vás postavila a provozuje Mirakulum, zvítězila se svými realizacemi i ve všech dalších kategoriích.

Následně nám od občanského sdružení Rodina a dítě z Poděbrad přišel certifikát Místa přátelského rodině. Udělalo nám to velikou radost, protože právě rodina (bez dalších specifik a přívlastků) je naším nejdůležitějším zákazníkem a cílovou skupinou.

V prosinci roku 2012 jsme obdrželi velmi prestižní cenu Vizionář 2012. Tu od sdružení CzechInno dostávají podnikatelé, firmy nebo konkrétní projekty za odvahu i původní myšlenku, s jakou se pustili do boje o úspěch u zákazníků. V případě Mirakula šlo konkrétně o „společenský přínos v oblasti volnočasových aktivit“.

Jsme rovněž držiteli ceny Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) z roku 2013 – Award for Excellence. Nominovat Jiřího Antoše se členové ARTN rozhodli „pro jeho odvahu, originalitu a neotřelý podnikatelský záměr vybudovat naučně zábavný rodinný park na 10 hektarech zdevastovaného prostoru v bývalém nechvalně známém vojenském areálu a za kreativní prostor, kde mohou v dnešní uspěchané době společně trávit čas celé rodiny.“

V roce 2014 v kategorii Inovace cen Český Goodwill zvítězil pan Jiří Antoš, majitel Parku Mirakulum. Porota ho upřednostnila před dalšími nominovanými, většinou z řad IT odvětví. „Náš dnešní život z velké míry ovlivňují moderní technologie, internet a všechna chytrá zařízení, která připojení na síť umožňují. V důsledku toho zbývá méně času na sport a přibývá obézních lidí. Inovace, kterou porota vybrala na první místo, nabízí řešení na tyto otázky dneška a zaměřuje se při tom na skupinu nejcitlivější, děti,“ napsalo se ve zdůvodnění poroty.

Všech cen si velmi vážíme!

Kalendář akcí

2017 Květen

PO UT ST ČT SO NE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Náš Facebook